HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 22 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kategoria e pare
Kategoria 1/ Trazira në Berat, fitojne Partizani dhe Lushnja
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 23 Mars 2013 19:44    pdfShtypEmail
lushnja1Ne Kategorine e Pare jane luajtur takimet e Javes se 22-te, ku kane spikatur fitoret e Partizanit dhe Lushnjes ne shtepi. Te dy kryesueset arrijne te fitojne duke u shkeputur nga ndjekeset e tyre...
Lexo ma...
 
Kategoria 1 / Partizani fiton "derbin" e Yrshekut
nga AlbaniaSoccer    E diel, 17 Mars 2013 06:31    pdfShtypEmail
partizan_golKa nisur festa e te kuqve pas fitores ne derbi me Dinamon. Partizani ka marre tre piket e rradhes me ane te golit te shenuar nga Lala ne minuten e 3 dhe kaq ka mjaftuar per te ngjitur sa duhet...
Lexo ma...
 
Kategoria e Trete/ Vazhdon gara
nga AlbaniaSoccer    E martë, 12 Mars 2013 12:38    pdfShtypEmail
ball_goalKategoria e trete vazhdon garen per Kampionatin Kombetar. Ndeshjet e javes se dyte kane qene ne nje nivel me te mire e per rredhoje jane shenuar gola te shumte. Rezultatet  kishin permbajtje...
Lexo ma...
 
Kategoria e Pare/ Partizani feston 67-vjetorin e themelimit
nga AlbaniaSoccer    E martë, 05 Shkurt 2013 19:15    pdfShtypEmail
partizani.tifozeri67 vjet histori. Dekada të mbushura me triumfe dhe lavdi. Por, edhe vite të vështira, ku dukej se ekzistenca ishte në rrezik. Partizani ka festuar përvjetorin e themelimit të klubit, që mori...
Lexo ma...
 
Partizani/ Shpetim Duro trajner i te kuqve
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 24 Janar 2013 09:01    pdfShtypEmail
Shpetim_DuroShpëtim Duro është zyrtarisht trajneri i Partizanit. Vetëm pak dite pasi u largua nga drejtimi i Vllaznise, trajneri 53-vjeçar eshte prezantuar sot ne krah edhe te aksionerit te ri te...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL