HOT NEWS
Mergjyshi:Po punohet per te rrezuar Besen » Artan Mergjyshi,trajneri i Beses u tregua shume i ...
Brkic largohet nga Laçi » Sulmuesi serb,Mladen Brkic,flitet se eshte larguar...
Biturku:Duhet te perqendrohemi tek kupa » Ne pjesen e cialis professional 20 mg pare gabuam shume.Ja falem nje pjese l...
Haxhiosmanovic:Po na kthehet besimi » Kjo ishte nje fitore shume e buy cialis without prescription cialis in uk rendesishme per ne.Un...
Gugash Magani:Disa lojtare nuk perballojne presion... » Une e sales cialis kam thene keto dite kjo ka qene java me e ve...
Armando Cungu:Ja pse refuzova Vllaznine » Ish-trajneri i Kukesit,shkodrani Armando Cungu,tre...
Futbolli shqiptar gjithmone e canada viagra pharmacies scam me teper drejt gremi... » Sot ne Ballsh ndodhi nje akt teper i rende ne perf...
Absurditeti i radhes:Tifozat nuk duhet te rrijne n... » Ndeshja e levitra vs viagra sotme midis Bylis e generic cialis cheap Laçit e viagra alternative programuar n...
Karabeci:Goli ishte per Maganin » Po e praktikoj shume ne stervitje gjuajtjen nga la...
Biturku:Luajtem nje ndeshje me dy fytyra » Ndeshjen e professional cialis sotme e viagra sale luajtem me dy fytyra.Ne pjesen ...
E hënë, 01 Shtator 2014
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kategoria e pare
Ne fokus/ Peci dhe Shupe ne ndjekje penale ne gjendje te lire
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 26 Shtator 2012 18:27    pdf Shtyp Email
gramozi_lojeNdjekje penale ne gjendje te lire për futbollistet e buying cialis online Gramozit Ervis Peci dhe Hyserjon Shupe. Prokuroria e discount viagra online Korçës ka nisur procedimin penal ndaj këtyre dy lojtareve me akuzën e “goditjes për...
Lexo ma...
 
Gramozi/ Përjashtohen përjetë kater lojtare
nga AlbaniaSoccer    E martë, 25 Shtator 2012 14:04    pdf Shtyp Email
gramozi_logoKomisioni i disiplinës ka përjashtuar përjetësisht nga te gjitha aktivitetet futbollistike 4 futbollistet e Gramozit Evis Peci, Renato Saliko, Hyserion Shupe dhe Efiliano Lico pas rrahjes qe i...
Lexo ma...
 
Kategoria e Pare/ Lushnja nuk di te ndalet, mund dhe Elbasanin
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 22 Shtator 2012 17:13    pdf Shtyp Email
kate-pareJava e IV e Kategorise se Pare ka vazhduar serish nen diktatin e Lushnjes e cila ka mundur ne fushen e saj verdheblut e Elbasanit me rezultatin e paster 2-0. Lushnjaret e kane zhbllokuar shume...
Lexo ma...
 
Kategoria e Pare/ Lushnja nuk ndalet, Elbasani rikthehet te fitorja
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 15 Shtator 2012 19:53    pdf Shtyp Email
elbasani-lushnjaLushnja e drejtuar nga Artan Bano ka fituar ne trasferte ndaj Butrintit me rezultatin e ngushte 1-0. Shkodrani Galica ka shenuar ne minute e 25’ dhe ky rezultat ka mbetur i pandryshaur deri ne...
Lexo ma...
 
Kategoria e Pare/ Elbasani : Kamza nuk ta kishim “BORXH”, faleminderit Ishka per grushtat
nga AlbaniaSoccer    E mërkurë, 12 Shtator 2012 06:36    pdf Shtyp Email
elbasani_logoDrejtuesit verdheblu kane qene shume te revoltuar ne perfundim te ndeshjes Kamza-Elbasani te perfunduar 3-2 per kamzallinjt. Ata kane pasur inatin me treshen e arbitrave E. Dyrmishaj, D. Rexha, E...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL