HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 23 Shtator 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga Kategoria e pare
Kategoria 1/ Apolonia triunfon ne "Ruzhdi Bizhuta"
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 07 Dhjetor 2013 17:58    pdfShtypEmail
kategoria1 apolonia elbasaniNje fitore te merituar ka arritur skuadra e Aplonise dhe jo ne nje fushe te lehte por ne Elbasan, skuadra e te cilit kryeson me merite renditjen e kategorise se pare. Duke qene te dy skuadrat jane...
Lexo ma...
 
Kategoria 1/ Elbasani mund Pogradecin, Terbuni "shkaterron" Mamurrasin
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 30 Nentor 2013 17:12    pdfShtypEmail
kategoria1 apolonia elbasaniElbasani vazhdon te komandoj renditjen e kampionatit te kategorise se pare. Fitorja e arritur sot ne qytetitn e Pogradecit i jep me teper siguri  “portokallinjeve” . Skuadra e Files...
Lexo ma...
 
Kategoria 1/ Bashkia e Pogradecit "zbret" ne fushe ndaj Elbasanit
nga AlbaniaSoccer    E premte, 29 Nentor 2013 23:50    pdfShtypEmail
kategoria1 apolonia elbasaniNdeshja   Pogradeci – Elbasani, qe do te zhvillohet ne stadiumin “Gjorgji  Kycyku”, te qytetit te Pogradecit , konsiderohet si nje nga ndeshjet me te rendesishme te javes 12-te...
Lexo ma...
 
Kategoria e Pare/ Fiton Elbasani, Dinamo surprizon Apolonine
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 23 Nentor 2013 15:59    pdfShtypEmail
kategoria e pareJane luajtur ndeshjet e rradhes ne Kategorine e Pare. Spikat fitorja e Elbasanit, nje skuader qe po ben mjaft mire detyren per objektivin qe i rikthen ne Superiore sezonin e ardhshem. Ndryshe ka...
Lexo ma...
 
Pogradeci/ Skuadra, pese muaj pa rroga
nga AlbaniaSoccer    E diel, 17 Nentor 2013 17:37    pdfShtypEmail
Futbollistet e nje prej skuadrave pretendente per tu rikthyer ne Superlige, Pogradeci, ka rreth pese muaj qe nuk jane paguar . Mesohet se drejtuesit e klubit liqenor kane kontaktuar me drejtuesit e...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL