HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 21 Shkurt 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Lajme nga kombetarja e Shqiperise
Kuze: Demtimi Vangjelit, me prishi planet
nga AlbaniaSoccer    E enjte, 03 Shtator 2009 10:11    pdfShtypEmail
vangjeli_duro_hyka_cana_stervitje1_199469818_1__350370407Trajneri i kombetares se Shqiperise, Josip Kuze eshte shprehur i indinjuar per demtimin e Kristi Vangjelit ne stervitje, kur pas perplasjes me futbollistin Andi Lila ai eshte demtuar rende ne gju dhe...
Lexo ma...
 
Hamdi Salihi kalon tek Rapid i Vjenes
nga AlbaniaSoccer    E hënë, 31 Gusht 2009 21:55    pdfShtypEmail
salihiSulmuesi i kombetares shqiptare Hamdi Salihi ne diten e fundit te levizjeve ka kaluar tek skuadra e Rapid te Vjenes me te cilen ka rene dakort per te mbajtur lidhje 3 vjecare. Salihi eshte njeri...
Lexo ma...
 
Kuze ndërron plan, shkon ne Vlore
nga AlbaniaSoccer    E shtunë, 29 Gusht 2009 14:00    pdfShtypEmail
josip_kuzheTrajneri i kombetares se Shqiperise Josip Kuze qe mberriti dje ne
Tirane, per te filluar pergatitjet me
 skuadren kombetare ka vendosur qe te mos qendroje ne Tirane per te pare takimin...
Lexo ma...
 
Trajneri Josip Kuzhe mberrin ne Tirane
nga AlbaniaSoccer    E premte, 28 Gusht 2009 21:39    pdfShtypEmail
josip_kuzheTrajneri i kombetares se Shqiperise Josip Kuzhe ka mberritur ne
Tirane diten e Premte per te filluar pergatitjet e tij per grumbullimin e ekipit kombetar per takimin kualifikues me Danimarken...
Lexo ma...
 
Shqiperia U-21 shpall listen emerore
nga AlbaniaSoccer    E premte, 28 Gusht 2009 04:28    pdfShtypEmail
shpresat_1Trajneri Artan Bushati ka shpallur listen e lojtareve per dy ndeshjet e rradhes me Azerbajxhanin dhe Austrine1 Januzi Ahmed / Vorskla Poltava

2 Shehaj Ardit  / Flamurtari

3 Tragaj Bazjon...
Lexo ma...
 


JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL