HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 02 Dhjetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Kuqezinjtë rikthehen sërish në grumbullim
nga Klevis Bejkolli   E diel, 06 Shtator 2009 06:20   pdfShtypEmail

skela_dallku_cana1_375891509Trajneri Kuze pas stërvitjes të zhvilluar dje paradite në stadiumin e Kavajës i ka lënë të lirë lojtarët  të cilët do të rikthehen sërish sot në grumbullim në orën 11:00’. Duke shfrytëzuar këtë leje shumë prej lojtarëve kanë vrapuar për tu rikthyer pranë familjeve të tyre dhe disa të tjerë për të kaluar një natë të zhurmshme në metropolin Shqiptar .

Klevis Bejkolli


busy
komente