HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 03 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Ahmed Jonuzi mungon ndaj Azerbaixhanit
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 05 Shtator 2009 15:25   pdfShtypEmail
shpresat_1Sulmuesi kryesor i kombetares se Shqiperise U-21 Ahmed Jonuzi eshte i pamundshem per tu aktivizuar ne takimin e sotem ndaj Azerbaixhan. Sulmuesi i Vorksla eshte prekur nga i njejti virus stomaku qe paten kaluar edhe futbollistet e tjere te skuadres, si Zeqiri dhe Bici. Per kete arsye te gjendjes se tij shendetsore te pa mundur per te luajtur ai eshte lene jashte takimit ndaj Azerbaixhanit

Klevis Bejkolli

busy
komente