HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 17 Janar 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Zvonimir Soldo : “JO” Skelës
nga AlbaniaSoccer   E enjte, 17 Shtator 2009 17:10   pdfShtypEmail

ervin_skelaTrajneri i Këlnit Zvonimir Soldo i ka mbyllur dyert kapitenit të kombëtares Shqiptare Ervin Skelës për një kalim të mundshëm në skuadrën e drejtuar nga ai.

“Nuk dëshiroj në skuadër një futbollist pa stërvitje. Skuadra e Këlnit ka shumë futbollistë dhe nuk na duhen të tjerë. Shumë shpejt do të vijnë dhe fitoret për skuadrën tonë”, eshte prononcuar Soldo per mediat lokale gjermane.

Me këtë deklaratë trajneri Soldo i ka mbyllur shpresat e Skelës përfundimisht për një trasferim të mundshëm te ekipi i Këlnit.


busy
komente