HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Levizjet/ Fjodor Xhafa i rikthehet futbollit e firmos me Bylisin
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 26 Korrik 2010 20:15   pdfShtypEmail
Fjodor__xhafaIsh sulmuesi i Tiranes, Dinamos dhe Elbasanit ka vendosur ti rikthehet futbollit pas nje viti pushim.33-vjecari ka zgjedhur te nenshkruaje per skuadren e Bylisit. Xhafa ka nisur stërvitjen me ekipin ballshiot dhe shpreson te rigjeje shume shpejt formen e humbur nga pushimet e gjata qe kaloi ne sezonin e shkuar.

busy
komente