HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 04 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
FSHF/ Pritet vendimi disiplines per dhunen ne Vlore
nga AlbaniaSoccer   E hënë, 16 Shtator 2013 22:42   pdfShtypEmail

stadiumi flamurtari thyer gjithcka thumbDhuna ne stadiumin e Vlores ku u godit presidenti i Skenderbeut rrezikon shume Flamurtarin. Te marten do te mblidhet Komisioni i Disiplines ne FSHF qe do te vendosi per masat qe do te merren. Skuadra vlonjate rrezikon te mos luaje per shume kohe ne stadiumin e vet dhe gjithashtu mund te marre nje gjobe te majme. Ne rrezik per masa te ashpra jane edhe klubet e Kukesit dhe Beses pasi tifozet e dy ekipeve kane bere sjellje antisportive.


busy
komente