HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Naci Sensoy: Komplimente per Jorgjin, eshte me i miri
nga AlbaniaSoccer   E shtunë, 07 Dhjetor 2013 19:14   pdfShtypEmail

Naxhi-ShensoiTrajneri i Kukesit Naci Sensoy nuk ishte aspak i kenaqur se si perfundoi ndeshja dhe kishte rezervat e veta per ndeshjen ndaj Skenderbeut. "Kmplimente per Jorgjin. Eshte me i miri. Cdo duel te diskutueshem ja jepte ne favor Skenderbeut. Asnjehere kur kam luajtur jashte fushes nuk me kane mbrojtur arbitrat, por edhe ne Kukes e njejta gje. Gjyqtari nuk lejon shtesen e fundit eshte e drejte e imja te protestoj. Nje kompliment per dy ekipet me te mira ne Shqiperi. Jemi ne forme te mire. Ne Korce luajtem me kundersulm dhe nuk lujtem mire e fituam. Kurse sot ishte ndeshje e forte sepse kishte gjithcka brenda. Me kundersulm shenoi Korca. Ne e meritonim me teper fitoren. Nuk ehte aksidentale qe Korca eshte 3 here kampione”, perfundoi trajneri i Kukesit i cili e tregoi se ishte shume i pakenaqur nga gjykimi dhe rezultati perfundimtar.


busy
komente