HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 08 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Erando Karabeci:Ishim dominues
nga Albaniassocer   E premte, 07 Shkurt 2014 23:37   pdfShtypEmail

erando karabeciJam shume i kenaqur sepse ishte nje ndeshje shume e rendesishme jo per gjendjen ne klasifikim por per faktin qe luanim kunder Partizanit.Une ekam thene qe do te fitonim dhe kjo u realizua.Ne ishim dominues ne fushe dhe duhej te shenonim me shume gola.Nuk kemi fituar akoma luften ishte thjeshte nje betej.Nese arrijme te shpetojme eshte sikur te fitojme dy kampionate.Jam shume i kenaqur sepse i kisha bere thirrje tifozeve qe te ishin te shumte me premtimin qe do ta kthenim ne feste kete ndeshje dhe keshtu ndodhi.


busy
komente