HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Gusht 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova
Alban Hoxha largohet me ambulance nga stadjumi
nga Albaniassocer   E diel, 01 Nentor 2015 18:44   pdfShtypEmail

alban-hoxha-portierNe ndeshjen qe po zhvillohet ne keto momente ne Niko Dovana te Durresit midis Teutes dhe Partizani ka pasur nje perplasje midis portjerit Alban Hoxha dhe mbrojtesit Krasniqi.Perplasja ndodhi rrethe minutes 76 dhe gardianit ju desh te largohej me ambulance nga stadjumi pasi kishte nje te çare ne nofull.Edhe Krasniqi u demtua por u mjekua ne fushe dhe vazhdoi ndeshjen rregullisht pasi ekipi kryeqytetas kishte kryer dy zevendesime dhe gjendja e Hoxhes ishte me shqetesuese.Kujtojme qe edhe Kalari ishte larguar nga fusha pas nje demtimit ne shpatull pak minuta me pare.


busy
komente