HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 02 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

U-21 Internationals
Club information Azerbaxhan
CLUB EMBLEM - AzerbaxhanTenue - Azerbaxhan
Address:
Azerbaxhan,
Association of Football Federations of AzerbaijanNobel prospekti, 2208 BAKU AZ 1025,
,
2208 Baku,
Azerbaijan, Republic of Azerbaijan, Republic of 
Email: Ky email po mbrohet prej spambots-ave, të duhet JavaScript me e pa Website club:http://www.affa.azFounded:1992
 
Google maps
 
Teams of this club
Azerbaxhan (AZE) Azerbjxhan U-21 (AzeU21) Azerbaxhan U-19 (AzeU19) Azerbaxhan U-17 (AzeU17)