HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 30 Mars 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E diel, 23. Nentor 2014 - 15:00 h

SkenderbeuApolonia
60

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 23 Nentor 2014
Match Time :15:00 h
Match number :4
 
Match referee(s):Evaldo DYRMISHI, Denis AGARAJ, Ridiger COKAJ
  Eventet
Penallti
 • 27' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
  Gol
  • 1' : Gerhard PROGNI ( 1 )
  • 47' : Diego MARTINS ( 1 )
  • 68' : Diego MARTINS ( 1 )
  • 77' : Diego MARTINS ( 1 )
  • 88' : Gerhard PROGNI ( 1 )