HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kupa e Shqiperise 2015-16
 Kronika e ndeshjes: 1/4 Finale - Vajtje - E shtunë, 23. Janar 2016 - 16:00 h

LaciPartizani
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 23 Janar 2016
Match Time :16:00 h
Match number :2
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Devis KORESHI, Laver ALLA, Kreshnik CJAPI, Renato MALAJ
 
Spektatore: 450
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 49' : James ADENIYI ( 1 )
 • 55' : James ADENIYI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 28' : Emiliano CELA ( 1 )
  • 54' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  • 84' : Arian SHETA ( 1 )
  • 15' : Lorenc TRASHI ( 1 )
  • 31' : Asion DAJA ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 77' : Emiliano CELA ( 1 )