HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Janar 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Kronika e ndeshjes: Java 1 - E shtunë, 11. Shtator 2010 - 17:30 h

LushnjaGramshi
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 11 Shtator 2010
Match Time :17:30 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 22' : Elham GALICA ( 1 | penallti )
 • 45' : Ermal VARFRI ( 1 )
 • 48' : Arvis GJATA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • ' : Franci BUFASI ( 1 )
  • ' : Unkown Person ( 1 )
  • ' : Unkown Person ( 1 )
  • ' : Ermal VARFRI ( 1 )
  • ' : Alfred SALLIU ( 1 )
  • ' : Klaudio HOXHA ( 1 )
  • ' : Bledian CEKA ( 1 )
  • ' : Klodian KARAJ ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
   • ' : Mardian KACOLLJA ( 1 )