HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 19 - E shtunë, 28. Janar 2017 - 16:00 h

KorabiLaci
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 28 Janar 2017
Match Time :16:00 h
Match number :1
 
Playground :ELBASAN ARENA
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Olsi SOKOLI, Denis AGARAJ
 
Spektatore: 90
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Demtim
   • 75' : Blazo RAJOVIC ( 1 )
   Gol
    • 3' : Regi LUSHKJA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 33' : Veton SHABANI ( 1 )
    • 42' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
    • 49' : Alfred ZEFI ( 1 )
    • 50' : Sokol MZIU ( 1 )
    • 21' : Regi LUSHKJA ( 1 )
    • 82' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
    • 89' : Alked CELHAKA ( 1 )
    Karton i verdhe-kuq
    • 69' : Ardit PEPOSHI ( 1 )