HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 28 Tetor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E shtunë, 04. Mars 2017 - 16:12 h

KorabiTirana
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 04 Mars 2017
Match Time :16:12 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Eldorjan HAMITI, Enea PASHAJ, Alfred SHKRETA
 
Spektatore: 90
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Gol
  • 40' : Ervis KAJA ( 1 )
  • 45/1' : Ifeanyi EDEH ( 1 )