HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 22 Mars 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 25 - E diel, 12. Mars 2017 - 19:00 h

TeutaLuftetari
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 12 Mars 2017
Match Time :19:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Eldorjan HAMITI, Paulin SIMONI, Ridiger COKAJ, Edvin HOXHA
 
Spektatore: 700
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Demtim
 • 31' : Ardit HILA ( 1 )
  Gol
   • 21' : Eduard RROCA ( 1 )
   Karton i verdhe
    • 8' : Ussama MUTUMANE ( 1 )
    • 38' : Eri LAMCJA ( 1 )
    • 46' : Oltion RAPA ( 1 )