HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

U-21 Internationals
 Kronika e ndeshjes: Kualifikimi EURO 2013 - E premte, 02. Shtator 2011 - 18:00 h

Shqiperia U-21Poloni U-21
03

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 02 Shtator 2011
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Martin STROMBERGSSON, Bojan PANDZIC, Peter VESTERHOLM, Daniel GUSTAVSSON
 
Spektatore: 1.250
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Gol
   • 51' : Lukasz TEODORCZYK ( 1 )
   • 80' : Lukasz TEODORCZYK ( 1 )
   • 92' : Ariel BORYSIUK ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 74' : Armando SADIKU ( 1 )
   • 28' : Bartosz SALAMON ( 1 )
   • 67' : Michał KUCHARCZYK ( 1 )