HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Korrik 2022
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E enjte, 25. Mars 2010 - 03:00 h

Bilisht SportPartizani
03

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E enjte, 25 Mars 2010
Match Time :03:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Bilisht
 

 Formacionet
PLAYERS
   GOALKEEPER
     Mbrojtes
       DEFENDER
         Mesfushor
           Sulmues
             MIDFIELDER
               FORWARD
                 TEAM STAFF
                   COACHES
                     COACH
                       HEAD COACH
                         MAINTAINER TEAM
                           MAINTAINER
                             MEDICAL STAFF
                               CLUB STAFF
                                 Drejtor Sportiv
                                   CLUB YOUTH MANAGER

                                      Zevendesimet


                                      Permbledhja
                                     Ndeshja eshte shtyre, per kushte te renda atmosferike