HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 08 Prill 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E shtunë, 15. Maj 2010 - 05:30 h

ElbasaniBylis
84

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 15 Maj 2010
Match Time :05:30 h
 
  Eventet
Gol
  • 4' : Endri DALIPI ( 1 )
  • 59' : Hetlem CAPJA ( 1 )
  • 61' : Daniel RAMAZANI ( 1 )
  • 42' : Romeo HAMZAI ( 1 )
  • 76' : Romeo HAMZAI ( 1 )

 Permbledhja
28' - Klodian Dervishi humbet penallti. Godet, topi prek shtyllen