HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 15 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E diel, 16. Tetor 2011 - 15:00 h

ApoloniaTeuta
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 16 Tetor 2011
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Enea JORGJI, Rejdi AVDO, Emigers GANCI, Shkelqim GUCE
 
Spektatore: 2.000
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 21' : Arian SHETA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 34' : Sokol MUHAJ ( 1 )
  • 45' : Renaldo RAMA ( 1 )
  • 46' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  • 86' : Akil JAKUPI ( 1 )