HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E hënë, 31. Tetor 2011 - 19:00 h

SkenderbeuKastrioti
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E hënë, 31 Tetor 2011
Match Time :19:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Laver ALLA, Denis REXHA, Denis AGARAJ, Enea JORGJI
 
Spektatore: 5.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 52' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 55' : Luko BISKUP ( 1 )
  • 61' : Davor BRATIC ( 1 )
  • 63' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
  • 50' : Jetmir SEFA ( 1 )
  • 53' : Entonio PASHAJ ( 1 )
  • 79' : Parid XHIHANI ( 1 )