HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 06 Gusht 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E diel, 06. Nentor 2011 - 14:00 h

KastriotiTomori
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 06 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Arben PREGJA, Kridens META, Ardian BEQIRI, Gerard QIRICI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal Eventet
Autogol
  • 25' : Fation KARAMANI ( 1 )
  Gol
  • 2' : Sebino PLAKU ( 1 )
  • 46' : Parid XHIHANI ( 1 )
  • 84' : Endri BAKIU ( 1 )

   Permbledhja
  60' - Parid Xhihani gjuan dhe humbet nga pika e bardhe - 11 metersh pret Llani