HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 03 Dhjetor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 26 - E shtunë, 12. Maj 2012 - 18:00 h

PogradeciSkenderbeu
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Maj 2012
Match Time :18:00 h
Match number :7
 
Playground :Stadiumi "Gjergj Kyçyku" - Pogradec
Match referee(s):Lorenc JEMINI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
    Eventet
   Penallti
    • 44' : Bledi SHKEMBI ( 1 )
    Gol
     • 48' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
     • 7' : Daniel XHAFAJ ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 17' : Stavrion LAKO ( 1 )
     • 23' : Marko RADAS ( 1 )
     • 37' : Renato ARAPI ( 1 )