HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 05. Nentor 2011 - 14:00 h

BesaLuftetari
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Match referee(s):Elvis PEZA, Erjon POTOMI, Besart BERRIOLLI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 72' : Dorian BUBEQI ( 1 )
 • 61' : Arlind NORA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 72' : Dorian BUBEQI ( 1 )
 • 8' : Artion POCI ( 1 )
 • 13' : Ergis MERSINI ( 1 )
 • 6' : Bledar DEVOLLI ( 1 )
 • 85' : Ervis CACI ( 1 )
Karton i verdhe-kuq
  • 88' : Ergis MERSINI ( 2 )