HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 10 Gusht 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 05. Nentor 2011 - 14:00 h

ButrintiElbasani
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 05 Nentor 2011
Match Time :14:00 h
 
Match referee(s):Gjovalin BORI, Ditmar JUBICA, Melis DERVISHI
 

 Formacionet
Portier
  Mbrojtes
  Mesfushor
  Sulmues

   Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Demtim
   • 56' : Mardian KACOLLJA ( 0 | Largohet nga loja )
   Gol
   • 36' : Saimir XHARGALLIU ( 1 )
   • 62' : Kostaq PAPA ( 1 )
   • 85' : Skerdi MYRTA ( 1 )
   • 6' : Elham GALICA ( 1 )
   • 77' : Ornald TAFANI ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 84' : Skerdi MYRTA ( 1 )
   • 87' : Ervin SULEJMANi ( 1 )
   • 92' : Mikel HAXHI ( 1 )
   • 40' : Joseph OLATUNI ( 1 )
   • 80' : Ardit HILA ( 1 )