HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 17 Shtator 2019
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E diel, 10. Shkurt 2013 - 15:00 h

LuftetariKukësi
13

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 10 Shkurt 2013
Match Time :15:00 h
 
  Eventet
Gol
  • 37' : Enkel ALIKAJ ( 1 )
  • 43' : Renato MALOTA ( 1 )
  • 53' : Lazar POPOVIC ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 50' : Ylli SHAMETI ( 1 )
  • 53' : Milan NIKOLIC ( 1 )
  • 73' : Jetmir NINA ( 1 )
  • 66' : Julian BRAHJA ( 1 )
  • 81' : Roland PEQINI ( 1 )
  • 85' : Argent HALILAJ ( 1 )