HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E diel, 24. Shkurt 2013 - 18:00 h

SkenderbeuBylis
30

Ekipi i Bylisit shkeli rregulloren, duke aktivizuar gjashtë lojtarë të huaj në fushë.

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 24 Shkurt 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Blerim ZIRI, Ermal BARUSHI, Emiliano BICAKU, Labian MUSTAFARAJ
 
Spektatore: 7.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues


Tranjer
 Eventet
Gol
  • 18' : Pero PEJIC ( 1 )
  • 10' : Solomon IZUCHUKWU ( 1 )
Karton i verdhe
  • 28' : Bekim KULI ( 1 )
  • 27' : Stivi FRASHERI ( 1 )
  • 40' : Agim METO ( 1 )

 Permbledhja
Ndeshja i jepet Skenderbeut ne tavoline, pas aktivizimit te lojtarit te gjashte te huaj.