HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

EUROPA League 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Second Qualifying Round - E enjte, 19. Korrik 2012 - 20:00 h

TiranaAalesunds Fk
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E enjte, 19 Korrik 2012
Match Time :20:00 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
 
Spektatore: 8.000
Weather:dry
Temperature:30
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 38' : Mirel COTA ( 1 )
 • 57' : Tremaine STEWART ( 1 )
Karton i verdhe
 • 15' : Elton MUCOLLARI ( 1 )
 • 68' : Elvis SINA ( 1 )


  Lajmet e Fundit

   Lajmet me te lexuara

    Komentet e fundit