HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 25 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 7 - E shtunë, 12. Tetor 2013 - 21:10 h

PartizaniTirana
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Tetor 2013
Match Time :21:10 h
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Rejdi AVDO, Ergin DODA
 
Spektatore: 13.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Partizani
Substitution min 53 ::Patrik BORDON <-> Aldo MITRAJSubstitution min 71 ::Jozef THANA <-> Renato HYSHMERISubstitution min 8 ::Emiljano MUSTA <-> Behar MALIQIGol min 57 ::Ertan DEMIRIKarton i verdhe min 47 ::Ertan DEMIRIKarton i verdhe min 8 ::Renato HYSHMERIKarton i verdhe min 94 ::Alban HOXHA


Substitution min 61 ::Vedran GERC <-> Jose SEMEDO Substitution min 65 ::Ilirjan CAUSHAJ <-> Blerim KOTOBELLI Substitution min 71 ::Elvis SINA <-> Denis KURTI Karton i verdhe min 15 ::Dorian KERCIKUKarton i verdhe min 65 ::Entonio PASHAJKarton i verdhe min 67 ::Marsel CAKAKarton i verdhe min 73 ::Mirel COTAKarton i verdhe min 92 ::Endrit VRAPIKarton i verdhe min 15 ::Dorian KERCIKUKarton i verdhe min 65 ::Entonio PASHAJKarton i verdhe min 67 ::Marsel CAKAKarton i verdhe min 73 ::Mirel COTAKarton i verdhe min 92 ::Endrit VRAPI
Tirana
 Eventet
Gol
 • 57' : Ertan DEMIRI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 47' : Ertan DEMIRI ( 1 )
  • 8' : Renato HYSHMERI ( 1 )
  • 94' : Alban HOXHA ( 1 )
  • 15' : Dorian KERCIKU ( 1 )
  • 65' : Entonio PASHAJ ( 1 )
  • 67' : Marsel CAKA ( 1 )
  • 73' : Mirel COTA ( 1 )
  • 92' : Endrit VRAPI ( 1 )