HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 16 Shtator 2019
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E diel, 27. Tetor 2013 - 15:00 h

BesaTirana
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 27 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
  Timeline
Besa
Gol min 30 ::Bernard BERISHA


Karton i verdhe-kuq min 89 ::Afrim TAKUKarton i verdhe-kuq min 89 ::Afrim TAKU
Tirana
 Eventet
Gol
  • 30' : Bernard BERISHA ( 1 )
    Karton i verdhe-kuq
      • 89' : Afrim TAKU ( 1 )