HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 10 - E shtunë, 02. Nentor 2013 - 18:00 h

SkenderbeuPartizani
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 02 Nentor 2013
Match Time :18:00 h
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Remzi SADIKU, Melis DERVISHI, Dritan SALAJ, Ditmar JUBICA
 
Spektatore: 6.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Substitution min 33 ::Amarildo DIMO <-> Bledi SHKEMBISubstitution min 70 ::Marko RADAS <-> Ademir SOUZASubstitution min 74 ::Andi RIBAJ <-> Mario MORINAGol min 32 ::Pero PEJICGol min 91 ::Andi RIBAJGol min 93 ::Pero PEJIC


Substitution min 46 ::Oshobe OLADELE <-> Elvis PRENCI Substitution min 46 ::Mevlan MURATI <-> Felix UDOH Substitution min 64 ::Patrik BORDON <-> Behar MALIQI Karton i verdhe min 85 ::Oshobe OLADELEKarton i verdhe min 85 ::Oshobe OLADELE
Partizani
 Eventet
Gol
 • 32' : Pero PEJIC ( 1 )
 • 91' : Andi RIBAJ ( 1 )
 • 93' : Pero PEJIC ( 1 )
  Karton i verdhe
   • 85' : Oshobe OLADELE ( 1 )