HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 07 Gusht 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E diel, 01. Dhjetor 2013 - 14:30 h

PartizaniLaci
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 01 Dhjetor 2013
Match Time :14:30 h
 
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Labian MUSTAFARAJ, Denis REXHA, Ergin DODA
  Timeline
Partizani
Gol min 89 ::Behar MALIQIGol min 90 ::Renato HYSHMERI


Penallti min 68 ::Emiljano VELIAJPenallti min 68 ::Emiljano VELIAJ
Laci
 Eventet
Penallti
  • 68' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  Gol
  • 89' : Behar MALIQI ( 1 )
  • 90' : Renato HYSHMERI ( 1 )