HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 24 Janar 2021
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E shtunë, 21. Dhjetor 2013 - 14:30 h

LushnjaSkenderbeu
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 21 Dhjetor 2013
Match Time :14:30 h
 
Playground :Stadiumi "Roza Haxhiu" - Lushnje
Match referee(s):Enea JORGJI
 
Spektatore: 4.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Mbrojtes

    Zevendesimet

     Timeline
    Lushnja


    Substitution min 88 ::Erbim FAGU <-> Gjergj MUZAKAGol min 2 ::Ditmar BICIKarton i verdhe min 93 ::Marko RADASKarton i verdhe-kuq min 30 ::Pero PEJICGol min 2 ::Ditmar BICIKarton i verdhe min 93 ::Marko RADASKarton i verdhe-kuq min 30 ::Pero PEJICGol min 2 ::Ditmar BICIKarton i verdhe min 93 ::Marko RADASKarton i verdhe-kuq min 30 ::Pero PEJIC
    Skenderbeu
     Eventet
    Gol
     • 2' : Ditmar BICI ( 1 )
     Karton i verdhe
      • 93' : Marko RADAS ( 1 )
      Karton i verdhe-kuq
       • 30' : Pero PEJIC ( 1 )