HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Prill 2020
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 18 - E diel, 09. Shkurt 2014 - 14:00 h

LaciSkenderbeu
22

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 09 Shkurt 2014
Match Time :14:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
 
Spektatore: 1.000
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Mesfushor

    Zevendesimet

     Timeline
    Laci
    Substitution min 73 ::Erjon VUCAJ <-> Julian MALOGol min 33 ::Mladen BRKIC


    Autogol min 84 ::Ditmar BICIGol min 55 ::Pero PEJICGol min 94 ::Pero PEJICAutogol min 84 ::Ditmar BICIGol min 55 ::Pero PEJICGol min 94 ::Pero PEJIC
    Skenderbeu
     Eventet
    Autogol
     • 84' : Ditmar BICI ( 1 )
     Gol
     • 33' : Mladen BRKIC ( 1 )
     • 55' : Pero PEJIC ( 1 )
     • 94' : Pero PEJIC ( 1 )