HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 19 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 29 - E diel, 20. Prill 2014 - 18:00 h

SkenderbeuBesa
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Prill 2014
Match Time :18:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Skënderbeu"
Match referee(s):Kridens META, Rejdi AVDO, Ergin DODA
 
Spektatore: 1.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Skenderbeu
Substitution min 47 ::Enkel ALIKAJ <-> Bakary NIMAGASubstitution min 88 ::Klaudio HYSENI <-> Andi RIBAJGol min 53 ::Pero PEJIC


Substitution min 34 ::Fisnik RAMADANI <-> Alfred DELIALLISI Substitution min 56 ::Bledar MANCAKU <-> Sindri GURI Substitution min 72 ::Fatjon SEFA <-> Bruno DITA Karton i verdhe min ::Ledian MUCAJKarton i verdhe min 27 ::Arbnor FEJZULLAHUKarton i verdhe min 49 ::Vedat MURIQIKarton i verdhe-kuq min 30 ::Arbnor FEJZULLAHUKarton i verdhe min ::Ledian MUCAJKarton i verdhe min 27 ::Arbnor FEJZULLAHUKarton i verdhe min 49 ::Vedat MURIQIKarton i verdhe-kuq min 30 ::Arbnor FEJZULLAHUKarton i verdhe min ::Ledian MUCAJKarton i verdhe min 27 ::Arbnor FEJZULLAHUKarton i verdhe min 49 ::Vedat MURIQIKarton i verdhe-kuq min 30 ::Arbnor FEJZULLAHU
Besa
 Eventet
Gol
 • 53' : Pero PEJIC ( 1 )
  Karton i verdhe
   • ' : Ledian MUCAJ ( 1 )
   • 27' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 )
   • 49' : Vedat MURIQI ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 30' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 )