HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 25 Nentor 2020
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2011-12
E diel, 22 Prill 2012 16:00 h
 
Kukësi vs Skrapari
 

Match details
Match Date :E diel, 22 Prill 2012
Match Time :16:00 h
Match number :8
 

Head-to-head

Kukësi Stats Skrapari
2 Current rank 16
30 Matches 30
21/4/5 W/D/L (Total) 4/9/17
14/1/0 W/D/L (Home)3/6/6
7/3/5 W/D/L (Away)1/3/11
67Points21
63 : 24 Goals22 : 52
39 Difference-30
Kukësi - Vlora 6:1 Highest won homeSkrapari - Gramozi 3:0
---- Highest loss homeSkrapari - Himara 1:7
Gramozi - Kukësi 0:4 Highest won away----
Besa - Kukësi 2:0 Highest loss awayAda - Skrapari 4:0


History of matches
Kategoria 1 2011-12
12E diel, 04. Dhjetor 201113:30Skrapari-Kukësi1-2