HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Ardit PEPOSHI

Personal data

Picture of Ardit PEPOSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ardit PEPOSHI
Birthday (Age):14. Shtator 1993 (30)
Jersey Number:22
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta101--------
Sunday, 14/09/2014TeutavsLaci101--1-----
Friday, 19/09/2014PartizanivsTeuta101--------
Saturday, 27/09/2014TeutavsSkenderbeu0101-1-----
Sunday, 19/10/2014ApoloniavsTeuta100--1-----
Sunday, 02/11/2014VllazniavsTeuta101--------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani101--------
Sunday, 30/11/2014TeutavsPartizani100--------
Friday, 12/12/2014TeutavsKukësi010--------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia010--------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta100--------
Saturday, 31/01/2015TeutavsVllaznia010--------
Saturday, 14/02/2015TeutavsLaci100--------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu101--------
Monday, 16/03/2015TeutavsTirana100--------
Saturday, 04/04/2015VllazniavsTeuta101--------
Saturday, 25/04/2015TeutavsPartizani100--------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta1001-------
Saturday, 09/05/2015TeutavsKukësi1001-------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia1001-------
Games total16474-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Korabi88-2--21----
Kategoria Superiore 2015-16Bylis161512116-----
Kategoria Superiore 2014-15Teuta139434-3-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana76111-4-----
EUROPA League 2012-13Tirana------------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana642---1-----
Kategoria Superiore 2011-12Tirana------------
Career Total50428861161----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor
EUROPA League 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12TiranaMesfushor