HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
12Marsel CAKAMarsel CAKA  - (-)33--------
12Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)1616-1------
33Xhino SEJDOXhino SEJDO  Republika e Shqiperise22. Janar 1992 (32)321--1----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -1----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Erion HOXHALLARIErion HOXHALLARI  - (-)44-1--1-----
0Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (40)22----------
0Eugen SHIMAEugen SHIMA  - (-)211---------
2Elvis SINAElvis SINA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1987 (36)11923--1-----
3Rezart DABULLARezart DABULLA  Republika e Shqiperise24. Tetor 1979 (44)------------
3Francesco PIGONIFrancesco PIGONI  - (-)66----1-----
5Arjan PISHAArjan PISHA  Republika e Shqiperise18. Janar 1977 (47)1414-11-1-----
6Erjon DUSHKUErjon DUSHKU  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1985 (39)131211--2-----
16Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)1010----4-----
26Afrim TAKUAfrim TAKU  Republika e Shqiperise04. Gusht 1989 (34)1919--1-1-----
28Julian AHMATAJJulian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (45)1515--1-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3115-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Elton MUCOLLARIElton MUCOLLARI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1980 (43)10823--21----
0Gerhard TUSHEGerhard TUSHE  Republika e Shqiperise- (-)1-1---------
0Miodrag ZECMiodrag ZEC  - (-)------------
4Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)1082---2-----
7Fatmir HYSENBELLIUFatmir HYSENBELLIU  - (-)8713--2-----
10Klodian DUROKlodian DURO  Republika e Shqiperise21. Dhjetor 1977 (46)109131-1--2--
13Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)1486---------
19Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)1919-38----1--
23Nertil FERRAJNertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (36)413---------
24Mensur LIMANIMensur LIMANI  Republika e Kosoves- (-)945-1-1-----
25Ardit PEPOSHIArdit PEPOSHI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1993 (30)12751--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 131241-3--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fabio HOXHAFabio HOXHA  - (-)1-1---------
9Arbër ABILALIAJArbër ABILALIAJ  Republika e Shqiperise06. Qershor 1986 (38)52312-------
20Mirel COTAMirel COTA  Republika e Shqiperise14. Maj 1988 (36)1512354-1-----
21Eleandro PEMAEleandro PEMA  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)22-1--1-----
27Mario MORINAMario MORINA  - (-)1818-66-3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 251291-3--
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Julian RUBIOJulian RUBIO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Artur LEKBELLOArtur LEKBELLO  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1966 (58)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Nevil DEDENevil DEDE  Republika e Shqiperise10. Janar 1975 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer