HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 34 - E shtunë, 09. Maj 2015 - 17:00 h

TeutaKukësi
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 09 Maj 2015
Match Time :17:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Laver ALLA, Ridiger COKAJ, Melis DERVISHI, Dorjan HAMITI
 
Spektatore: 210
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Penallti
   • 41' : Pero PEJIC ( 1 )
   Gol
   • 45' : Mirel COTA ( 1 )
   • 65' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
   • 12' : Pero PEJIC ( 1 )
   • 50' : Pero PEJIC ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 40' : Rustem HOXHA ( 1 )
   • 66' : Resul KASTRATI ( 1 )
   • 75' : Bekim KULI ( 1 )
   • 28' : Hair ZEQIRI ( 1 )