HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Erand HOXHA

Personal data

Picture of Erand HOXHA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Erand HOXHA
Birthday (Age):25. Prill 1985 (39)
Jersey Number:14
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 23/08/2014FlamurtarivsTeuta010--1-----
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia100--------
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta100--------
Sunday, 14/09/2014TeutavsLaci100--------
Friday, 19/09/2014PartizanivsTeuta100--------
Saturday, 27/09/2014TeutavsSkenderbeu100--------
Sunday, 05/10/2014KukësivsTeuta100--------
Sunday, 19/10/2014ApoloniavsTeuta100--------
Sunday, 26/10/2014TeutavsTirana100--------
Sunday, 02/11/2014VllazniavsTeuta100--------
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani100--1-----
Sunday, 30/11/2014TeutavsPartizani100--------
Friday, 12/12/2014TeutavsKukësi101--------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia100--------
Sunday, 21/12/2014TiranavsTeuta100--------
Saturday, 24/01/2015FlamurtarivsTeuta100--------
Sunday, 08/02/2015ElbasanivsTeuta100--------
Saturday, 14/02/2015TeutavsLaci101--------
Saturday, 28/02/2015TeutavsSkenderbeu100--------
Wednesday, 04/03/2015KukësivsTeuta100--------
Monday, 16/03/2015TeutavsTirana101------1-
Saturday, 04/04/2015VllazniavsTeuta100--------
Sunday, 12/04/2015TeutavsElbasani100--------
Saturday, 25/04/2015TeutavsPartizani100--------
Saturday, 02/05/2015SkenderbeuvsTeuta100--------
Saturday, 09/05/2015TeutavsKukësi100--------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia100--------
Games total2613--2---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta22----1-----
Kategoria Superiore 2015-16Teuta77-11-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Teuta1515-3--2---1-
Kategoria Superiore 2013-14Besa1010----4----1
Kategoria Superiore 2012-13Besa33----1-----
Kategoria 1 2011-12Besa22--1-1-----
EUROPA League 2010-11Besa------------
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani211---------
Kategoria Superiore 2010-11Besa211---------
Kategoria Superiore 2009-10Besa532---1-----
Kategoria 1 2009-10Skrapari------------
Career Total4844442-11---11

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMbrojtes
Kategoria 1 2011-122011-12BesaMbrojtes
EUROPA League 2010-112010-11BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11BesaMbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10BesaMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariMesfushor