HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Skrapari [SKR]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Melsi ALLAMelsi ALLA  Republika e Shqiperise- (-)21-21-
0Blerim ALLBANIBlerim ALLBANI  Republika e Shqiperise- (-)1414--
0Blendi BAHOLLIBlendi BAHOLLI  Republika e Shqiperise- (-)11--
0Blendi BAHULIBlendi BAHULI  Republika e Shqiperise- (-)22--
0Erald BEGOLLIErald BEGOLLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1984 (40)66--
0Denis BEJLERIDenis BEJLERI  Republika e Shqiperise- (-)25520-
0Ermand BRAHIErmand BRAHI  Republika e Shqiperise- (-)16221601
0Durim BRATADurim BRATA  Republika e Shqiperise- (-)77-3
0Elton BREGUElton BREGU  Republika e Shqiperise- (-)55--
0Bledjan CEKABledjan CEKA  Republika e Shqiperise- (-)99-2
0Blendi GOCKAJBlendi GOCKAJ  Republika e Shqiperise- (-)40-40-
0Aulent GURIAulent GURI  Republika e Shqiperise- (-)9515801
0Redi HARKARedi HARKA  Republika e Shqiperise20. Qershor 1985 (38)1010--
0Andi HASAAndi HASA  Republika e Shqiperise26. Gusht 1990 (33)2332023
0Ermir HAXHIRAJErmir HAXHIRAJ  Republika e Shqiperise09. Dhjetor 1983 (40)233201
0Devis HEBIBASIDevis HEBIBASI  Republika e Shqiperise19. Tetor 1982 (41)41-41-
0Ilir KASMIIlir KASMI  Republika e Shqiperise04. Qershor 1990 (33)42240-
0Oltian KERNAJAOltian KERNAJA  Republika e Shqiperise04. Tetor 1988 (35)633602
0Altin KRUJAAltin KRUJA  Republika e Shqiperise- (-)----
0Flobens KURTIFlobens KURTI  Republika e Shqiperise30. Gusht 1988 (35)60-60-
0Vilson LILAVilson LILA  Republika e Shqiperise26. Tetor 1989 (34)66--
0Adi LOLIAdi LOLI  Republika e Shqiperise27. Gusht 1988 (35)45540-
0Klodian MELANIKlodian MELANI  Republika e Shqiperise15. Maj 1986 (38)66-1
0Loren OMURILoren OMURI  Republika e Shqiperise22. Maj 1988 (36)----
0Skender PASHAKUSkender PASHAKU  Republika e Shqiperise04. Shtator 1987 (36)1111-1
0Florian PEQINIFlorian PEQINI  Republika e Shqiperise30. Qershor 1985 (38)1414-1
0Flamur PJETERNIKAFlamur PJETERNIKA  Republika e Shqiperise- (-)77-1
0Andi QYQJAAndi QYQJA  Republika e Shqiperise10. Nentor 1987 (36)11--
0Rigels TURTULLIRigels TURTULLI  Republika e Shqiperise04. Shtator 1977 (46)66--
0Elton VELESHNJAElton VELESHNJA  Republika e Shqiperise23. Qershor 1987 (36)1111-3
0Endrit VELIUEndrit VELIU  Republika e Shqiperise07. Shtator 1987 (36)44-1
0Andi VODAAndi VODA  Republika e Shqiperise01. Shtator 1988 (35)20-20-
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Eni NACOEni NACO  Republika e Shqiperise23. Gusht 1990 (33)1919----3---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Olsi ALUSHIOlsi ALUSHI  Republika e Shqiperise- (-)2015571-3-----
0Andi BAKIASIAndi BAKIASI  Republika e Shqiperise02. Tetor 1988 (35)2020-3-13-----
0Dejan DOSTIDejan DOSTI  Republika e Shqiperise- (-)181623--5-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1114-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Erand HOXHAErand HOXHA  Republika e Shqiperise25. Prill 1985 (39)211---------
0