HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 08 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Eni NACO

Personal data

Picture of Eni NACO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Eni NACO
Birthday (Age):23. Gusht 1990 (31)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Wednesday September 02SkraparivsMemaliaj100------
Saturday September 12SkraparivsBilisht Sport100------
Saturday September 19SopotivsSkrapari100------
Saturday September 26SkraparivsBylis100--1---
Saturday October 03TurbinavsSkrapari100------
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja100------
Saturday October 24AdavsSkrapari100------
Saturday October 31SkraparivsLuftetari100------
Monday November 09PogradecivsSkrapari100--1---
Saturday November 21SkraparivsKamza100------
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari100------
Saturday December 12LushnjavsSkrapari100------
Saturday December 19SkraparivsPartizani100------
Saturday January 30SkraparivsGramshi100------
Saturday February 06MemaliajvsSkrapari100--1---
Saturday February 27BylisvsSkrapari100------
Saturday March 06SkraparivsTurbina100------
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari100------
Saturday March 27SkraparivsAda100------
Games total1900--3---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2014-15Besa----------
Kategoria 1 2013-14Tomori----------
Kategoria Superiore 2010-11Teuta----------
U-21 InternationalsShqiperia U-21----------
Kategoria 1 2009-10Skrapari1010----3---
Career Total1010----3---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BesaPortier
Kategoria 1 2013-142013-14TomoriPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11TeutaPortier
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Portier
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariPortier