HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Besa [BES]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Kejsi CURRIKejsi CURRI  - (-)----------
 Mario DAJSINANIMario DAJSINANI  - (-)----------
 Ted LACOTed LACO  - (-)----------
 Geri LIKAGeri LIKA  - (-)----------
 Elton MAKSUTIElton MAKSUTI  - (-)----------
 Eni NACOEni NACO  Republika e Shqiperise23. Gusht 1990 (33)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Izmir BALAIzmir BALA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1994 (30)------------
 Arber BITICKAArber BITICKA  Republika e Shqiperise11. Maj 1990 (34)------------
 Gezim HOXHAGezim HOXHA  - (-)------------
 Bajram KULLOLLIBajram KULLOLLI  - (-)------------
 Izmir PELINKUIzmir PELINKU  - (-)------------
 Skerdian PERJASkerdian PERJA  Republika e Shqiperise03. Mars 1991 (33)------------
 Adelaid THACIAdelaid THACI  - (-)------------
 Aldo XHAFAAldo XHAFA  - (-)------------
 Valto ZEQAJValto ZEQAJ  Republika e Shqiperise24. Gusht 1995 (28)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Fabjan BEQJAFabjan BEQJA  Republika e Shqiperise15. Shkurt 1993 (31)------------
 Xhulio BIZHDILIXhulio BIZHDILI  - (-)------------
 Ilirjan CAUSHAJIlirjan CAUSHAJ  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Alked CELHAKAAlked CELHAKA  - (-)------------
 Xhulio COLLAXhulio COLLA  - (-)------------
 Ardit DELIUArdit DELIU  - (-)------------
 Pleurat HAJDINIPleurat HAJDINI  - (-)------------
 Bekim KULIBekim KULI  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1982 (42)------------
 Gentian MANUKAGentian MANUKA  Republika e Shqiperise02. Gusht 1991 (32)------------
 Haxhi MATERAHaxhi MATERA  - (-)------------
 Gabriele MEZINIGabriele MEZINI  Republika e Shqiperise05. Shkurt 1994 (30)------------
 Ledian MUCAJLedian MUCAJ  Republika e Shqiperise04. Shtator 1992 (31)------------
 Vandam PATOZIVandam PATOZI  - (-)------------
 Artion POCIArtion POCI  Republika e Shqiperise23. Korrik 1977 (46)------------
 Daniel ROSHIDaniel ROSHI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Senad SALLAKUSenad SALLAKU  - (-)------------
 Izmir SULAIzmir SULA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Darlien BAJAZITIDarlien BAJAZITI  Republika e Shqiperise07. Korrik 1994 (30)------------
 Blerim KRASNIQIBlerim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Korrik 1996 (28)------------
 Regi LUSHKJARegi LUSHKJA  - (-)------------
 Klodian NURIKlodian NURI  - (-)------------
 Aladin SALLAKUAladin SALLAKU  - (-)------------
 Egli TRIMIEgli TRIMI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Besa [Besa]

 Funksioni
Artan MERGJYSHIArtan MERGJYSHI  Republika e Shqiperise06. Maj 1968 (56)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer