HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Olsi ALUSHI

Personal data

Picture of Olsi ALUSHI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Olsi ALUSHI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29GramshivsSkrapari010--1-----
Wednesday September 02SkraparivsMemaliaj010--------
Saturday September 12SkraparivsBilisht Sport010--------
Saturday September 19SopotivsSkrapari101--1-----
Saturday October 03TurbinavsSkrapari100--------
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja100--------
Saturday October 24AdavsSkrapari101--------
Saturday October 31SkraparivsLuftetari1011-------
Monday November 09PogradecivsSkrapari100--------
Saturday November 21SkraparivsKamza101--------
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari100--------
Saturday December 05SkraparivsBurreli010--------
Saturday December 12LushnjavsSkrapari101--------
Saturday December 19SkraparivsPartizani100--------
Saturday January 30SkraparivsGramshi101--1-----
Saturday February 20SkraparivsSopoti100--------
Saturday February 27BylisvsSkrapari100--------
Saturday March 06SkraparivsTurbina010--------
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari101--------
Saturday March 27SkraparivsAda100--------
Games total15571-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Skrapari117431-3-----
Career Total117431-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariMbrojtes