HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 01 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Aulent GURI

Personal data

Picture of Aulent GURI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Aulent GURI
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Saturday August 29GramshivsSkrapari100-
Wednesday September 02SkraparivsMemaliaj100-
Saturday September 26SkraparivsBylis100-
Saturday October 03TurbinavsSkrapari100-
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja100-
Saturday October 24AdavsSkrapari100-
Saturday October 31SkraparivsLuftetari100-
Monday November 09PogradecivsSkrapari101-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 21SkraparivsKamza010-
Saturday November 28ElbasanivsSkrapari100-
Saturday December 05SkraparivsBurreli100-
Saturday December 19SkraparivsPartizani100-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday January 30TurbinavsPogradeci010-
Saturday February 06LushnjavsTurbina100-
Saturday February 13TurbinavsElbasani100-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday February 27TurbinavsMemaliaj010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 06SkraparivsTurbina010-
Saturday March 20TurbinavsGramshi100-
Saturday March 27SopotivsTurbina100-
Games total15801-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Skrapari46640--
Career Total46640--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariPLAYERS