HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 21 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Klodian MELANI

Personal data

Picture of Klodian MELANI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Klodian MELANI
Birthday (Age):15. Maj 1986 (37)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday January 30SkraparivsGramshi101--------
Saturday February 06MemaliajvsSkrapari100--1-----
Saturday February 20SkraparivsSopoti100--------
Saturday February 27BylisvsSkrapari100--------
Saturday March 06SkraparivsTurbina100--1-----
Saturday March 20BeselidhjavsSkrapari100--1-----
Games total601--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Iliria------------
Kategoria 1 2013-14Burreli------------
Kategoria 1 2009-10Skrapari33-1--3-----
Career Total33-1--3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15IliriaMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14BurreliMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10SkrapariPLAYERS