HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 10. Shtator 2014 - 17:00 h

ElbasaniTeuta
15

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 10 Shtator 2014
Match Time :17:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Peqin
Match referee(s):Emirjon SINO, Ilir TARTARAJ, Erald DEMIRAJ, Enea PASHAJ
 
Spektatore: 900
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 79' : Mirel COTA ( 1 )
 • 27' : Brunild PEPA ( 1 )
 • 33' : Xhevdet SHABANI ( 1 )
 • 51' : Xhevdet SHABANI ( 1 )
 • 61' : Brunild PEPA ( 1 )
 • 69' : Bruno DITA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 41' : Ovbokha AGBOYI ( 1 )
 • 43' : Dorian BYLYKBASHI ( 1 )
 • 43' : Alfred DELIALLISI ( 1 )
 • 60' : Blerim KOTOBELLI ( 1 )